Antena1.ro

incomemagazine.ro

Arta care face bani: Lucia Condrea, dantelareasa oualor moldovenesti

Exista artisti in Romania mai cunoscuti in strainatate decat in propria lor tara. Nu este o noutate. Dar exista artisti a caror faima a trecut granitele tarii si reusesc sa traiasca din ceea ce fac. Unul dintre ei este Lucia Condrea, o moldoveanca...

Sucul 100% natural ce poate lupta cu cancerul și elimina toxinele

Sucul din iarba de grau este utilizat in principal ca o sursa concentrata de nutrienti. Acesta contine vitamina A, vitamina C, vitamina E, fier, calciu, magneziu si aminoacizi, informeaza Ziua de Cluj..

jurnalul.ro

DOREL de China sau Darwin Award? Un tânăr a vrut să dea o spargere. Uite cum l-au găsit (FOTO)

Două instrumente de măsurare a prostiei își dispută cu frenezie personajul din imagine. Unii l-au încadrat în categoria "Dorel", altii, pentru "Darwin Awards", categorie în care sunt încluse persoanele care fac...

Polonia a refuzat dreptul de survol pentru avionul ministrului rus al apărării

Polonia a refuzat vineri să acorde drept de survol unui avion care-l avea la bord pe ministrul rus al apărării, Serghei Şoigu, care se îndrepta către Rusia după o vizită în Slovacia, avionul fiind obligat să se...

GoodFood


Viorel Pop, omul care vede viitorul

 

in Paranormal pe 4 Noiembrie 2006, 00:00 Tipareste

rss

Simte durerile, vede organele bolnave, stie problemele, vindeca prin bioenergie. Dar Viorel Pop este considerat un fenomen in primul rand pentru ca poate afla orice informatie din trecutul sau viitorul unei persoane Ai putea sa-l intalnesti pe strada, in magazin sau la o terasa si ai trece nepasator pe langa el. Un barbat de 43 de ani, un om ca toti oamenii, fara nimic care sa-ti atraga atentia. Poate doar zambetul sa- galnic si ochii patrunzatori... In fiecare zi il cauta zeci de oameni cu probleme de sanatate sau de viata. Cei care l-au cunoscut si s-au vindecat cu ajutorul lui spun ca face minuni. "Eu nu fac spectacol si nu oblig pe nimeni sa creada. Leacul e in sufletul omului", precizeaza tran- sant Viorel Pop. Nici pe securisti nu i-a obligat el sa-i creada previziunile, despre care a vorbit intr-un compartiment de tren, in noiembrie '89. Abia a doua zi a aflat ca tot ce spusese despre moartea cuplului Ceausescu si revolta populara ce va urma fusese inregistrat. Pana pe 20 decembrie a fost anchetat, batut... "Vedeam ce se va intampla, simteam frica oamenilor, panica... stiam cum va incepe si cum se va termina". Copilul de la Dumnezeu Despre atacurile din 11 septembrie a vorbit cu doua saptamani inainte, iar despre cutremurul din 25 decembrie 2004 a spus ca nu se va produce in Romania si va fi urmat de trei replici puternice. De unde ii vin informatiile? "De la Dumnezeu", imi spune. De mic a simtit o atractie puternica pentru Dumnezeu. Copilaria sia petrecut-o langa o biserica, in Braila natala. Dintotdeauna a simtit starile celorlalt i, le-a vazut problemele, a stiut ce va urma. Pana in '84, cand s-a casatorit, n-a vorbit nimanui despre viziunile lui. Sigur, asta nu l-a impiedicat ca, in timpul liceului, sa-si anunte colegii de gasca ce subiecte vor primi la teza sau cine va fi ascultat si ce nota va lua! A vrut sa se faca preot. "Mi-a zis femeia de la lumana ri ca n-am voce si asa am ajuns... veterinar!", povesteste razand. Dar gropit ele din obraji ii dispar cand incepe sa vorbeasca despre suferintele si incercarile prin care a trecut pana a ajuns Viorel Pop, cel de astazi. Isi dorea foarte mult un copil. Totul era perfect, dar copilul nu aparea... Intr-o noapte a visat un preot si o biserica. A doua zi s-a urcat in tren si a gasit locul. "Ai venit aseara pe la mine", i-a spus parintele celui abia sosit de la gara... Asa cum visase, solutia problemei sale se afla acolo. Au urmat 8 ani de lupta continua cu sine insusi... "Pana nu m-am apropiat de Dumnezeu cu tot sufletul, nu mi s-a nascut copilul". I se lumineaza fata cand vorbeste despre Gabi, baiatul lui de 14 ani. Dumnezeu iti da, dar nu-ti baga si in traista Imi povesteste despre cate toate si, din cand in cand, isi indreapta spatele, iar pe fata i se citeste un usor disconfort. O hernie de disc il chinuieste de peste 20 de ani. La un moment dat, a ramas imobilizat. Doctorii i-au spus ca trebuie sa se opereze. "M-am vazut paralizat, intr-un carucior... Am refuzat operatia". S-a rugat, a plans, a suferit, iar s-a rugat... Si intr-o zi s-a ridicat din pat, hotarat sa fie mai iubitor si sa faca mai multe pentru semenii sai. "Toate se platesc aici, in lumea asta, bune sau rele. Tot ce facem sau spunem se intoarce la noi inzecit. In fata lui Dumnezeu, toti suntem egali". Acum trei ani a trecut printr-o alta incercare. "Doctorii au spus ca e un atac cerebral, desi analizele erau in regula. Eu stiam ca este un atac energetic din partea unui "prieten" al meu. Patru luni am zacut in pat - nu vedeam, numi puteam mentine echilibrul - si vorbeam cu Dumnezeu. Primisem ce meritam. I-am multumit omului care imi facuse rau si mam rugat pentru el. Stiam ca daca as fi fost mai bun, mai aproape de Dumnezeu, n-ar fi putut sa ma raneasca. Primisem trei avertismente inainte s-o patesc". Spre deosebire de alti terapeuti, Viorel Pop spune ca nu poate vindeca orice afec- tiune, iar viziunile sale nu sunt intotdeauna adevarate suta la suta. "Vine omul cu blocaje energetice, eu il deblochez, il incarc pozitiv, totul e in regula, dar peste 6 luni vine iar. Si asta doar pentru ca refuza sa schimbe ceva in stilul lui de viata, in modul de a gandi, deci refuza sa indeparteze cauzele bolii. In astfel de cazuri, renunt la colaborare, ca nu vreau sa-i dau forta pentru a-si face rau in continuare", spune cu un glas aspru, privindu- ma taios si inteleg ca nu glumeste cu lucrurile astea. Viata de dupa viata Pentru el, fericirea inseamna armonie. E fericit cand i se ureaza "Dumnezeu sa-ti dea sanatate". E fericit cand, la sfarsit de saptamana, inchide telefoanele si se ocupa numai de familia lui. E fericit in noptile cand picteaza cate 10-15 icoane in doua-trei ore... Foarte putini il solicita pentru a-i ajuta sa afle pentru ce traiesc aici si acum. Majoritatea vor sa stie despre rezultatele proceselor, divorturi, infidelitati, numere castigatoare la loto. "Le-am spus si numerele, dar numai dupa ce s-au inchis agentiile", rade cu pofta. Ii sfatuieste pe toti sa nu-si faca griji pentru partea materiala. "Dumnezeu iti da exact atat cat iti trebuie si exact cand ai nevoie. Poti sa capeti un anumit spor cu ajutorul magiei, dar curand vei pierde si ce aveai inainte. Daca te gandesti mereu "Aoleu, rata! Aoleu, intretinerea!", iti creezi singur un dezechilibru care te va impiedica sa muncesti ca sa castigi banii necesari, deci poti ajunge somer, apoi te imbolnavesti de inima rea si tot asa". Stie din proprie experienta ca nu-i usor sa te schimbi, sa-ti ierti dusmanii si sa le multumesti ca iti arata, prin atacurile lor, unde iti sunt punctele vulnerabile. Spune ca darul cel mai mare facut de Dumnezeu omului e lacrima, eliberare, solutie, refugiu, si la bine, si la greu. Stie exact anul, ziua, ora si minutul cand va pleca dintre noi. Parca se bucura cand vorbeste despre asta. Este convins ca moartea reprezinta doar o transformare. "Noi nu suntem in stare sa-i multumim lui Dumnezeu ca existam, ce sa ne mai facem griji pentru ce e dincolo!" Cat am stat de vorba, pacientii au umplut sala de asteptare. Se ridica, semn ca discutia noastra s-a incheiat. Pastreaza pe chip un zambet cald, iar ochii ii privesc departe...Nu stiu ce vede, dar, dupa lumina pe care o iradiaza, trebuie sa fie ceva minunat. Caci el este omul care vede viitorul.
Ti-a placut acest articol? Aboneaza-te la newsletter si saptamanal te vom tine la curent cu cele mai importante informatii!


Comentarii (302)

Scris de elena pe 05.04.2011 la 10:34

Me numesc Elena Popa(nascuta 6.08.1960)casatorita cu Alexandru Popa(29.01.1959)am avut o casnicie f bn pina acu 4 ani cind sotul meu (cu acordul ambelor parti)a fost plecat in sfara,la munca.Dupa 2 ani s-a intors acasa cu sporul agonisit dar si cu darul alcolului nevrind sa munceasca),cu indiferenta fata de familie si oricine necomunicind cu nimeni.Mi e f greu decaderea lui.Nu stiu cum sa l aduc la normal,simt ca nu mai pot ,el vede totul normal.Cit mai am de tras?De unde rau asta ?cum sa fac

Scris de lucica cotta pe 05.04.2011 la 08:46

Doamne ajuta , dl.Pop,va multumesc pt.cata lume ajutati.Sa va dea Dumnezeu putere si sanatate sa puteti ajuta cat mai multa lume necajita.Nu stiu care este rostul meu pe acest pamant, mi-ar place sa-l cunosc.Imi doresc ca puterea credintei sa nu ma paraseasca niciodata si sa fiu sanatoasa.Dvs.dl.Pop va doresc sa fiti sanatos si sa aveti in continuare aceeasi grija fata de semenii nostrii napastuiti.Imi pare rau, va rog sa ma iertati, va iubesc , va multumesc.alte cuvinte sunt de prisos.L.Cotta

Scris de mitu ionica pe 04.04.2011 la 12:28

03.06.1966.Eu nu-mi doresc nimic altceva decat ,sa stiu care este misiunea mea pe acest pamant!?..

Scris de aurelia paula pe 03.04.2011 la 23:01

buna,domnul viorel,as dori sa stiu daca o sa am o batranete feicita ,va multumesc

Scris de dragoescu maria pe 03.04.2011 la 16:36

Buna ziua!Pana acun nu am vrut ,nici in gluma,sa aflu "ce-mi rezerva viitorul",dar dupa ce mi-am pierdut parintii si sotul,teama de singuratate ma face sa intreb:oare ce se va intampla cu viata mea?Ma iertati ca va pun dumneavoastra aceasta intrebare.Multumesc.

Scris de luiza pe 31.03.2011 la 10:38

buna ziua domnule viorel pop.va rog sa mi raspundeti si mie cum vedeti viitorul meu profesional si daca se merita sa mai continui aceasta casnicie,,eu totusi cred ca lupt cu morile de vant in zadar,,ma consider inconjurata de prea multe minciuni si neadevaruri ,oare ma insel??? va mutumesc

Scris de denisa pe 30.03.2011 la 22:35

Buna ziua.Ma numesc Demeter Ildiko,sunt nascuta pe data de 14.06.82 si sunt intr-o relatie de 7 ani cu un baiat.A-si dori sa-mi spuneti ce sanse are relatiia asta,daca vom avea un viitor impreuna si daca intradevar ma iubeste.Va multumesc frumos

Scris de denisa pe 30.03.2011 la 22:29

Pe mama mea o cheama Demeter Maria si este nascuta pe data de 25.08.1957.Are diferite boli(hipertensiune,colestero l,are brobleme cu circulatia,cu inima ) printre ele si diabet.Mi- ar placea sa stiu daca toate ce i se intampla se trag de la diabet(infectii,stari de rau,dureri de picioare ingrozitoare care aproape nu o mai lasa sa se deplaseze,dureri de mijloc de cap,pe scurt ...da din una in alta)sau e posibila si varianta sa aiba vraji facute.Va rog sa imi raspundeti.Va mult

Scris de victoria pe 30.03.2011 la 14:12

Domnule Viorel, am un nepotel nascut in ziua de 07 iulie 2005, are ceva probleme > CE SANSE ARE EL IN ACEASTA VIATA? AM RUGAMINTEA LA DVS.DACA PUTETI SPUNE CEVA DESPRE EL. IL CHEAMA RADU-MIHAI. Numai pe el il are. ATAT FIUL MEU CAT SI NORA MEA - NU STIU CE SA MAI FACA. VA MULTUMESC ANTICIPAT DOMNULE VIOREL.

Scris de Lucia pe 30.03.2011 la 09:31

Buna ziua domnule Viorel Pop dumnezeu sa va dea sanatate , putere sa ajutati cat mai multa lume ,daca considerati ca eu si familia mea avem probleme grave va rog sa ma contactati ,cateva sfaturi din partea dumneavoastra mi-ar fi de ajutor . V a multumesc.

Scris de Juganaru Aurica pe 29.03.2011 la 12:11

Buna ziua, As vrea sa-mi spuneti si mie cateva cuvinte despre fiul meu Catalin Juganaru, nascut la 25.10.1980 in jurul orei 00, 30minute. Va multumesc. Cu respect A Juganaru

Scris de Juganaru Aurica pe 29.03.2011 la 12:05

Buna ziua, Ma numesc A Juganaru si vrea cateva cuvinte despre fiul meu Catalin Juganaru .Va multumesc. Cu respect A Juganaru

Scris de suleru elena alina pe 28.03.2011 la 19:14

ma numesc alina.am 19 ani.sunt nascuta pe 4iunie 1991.cu 6 luni in urma am fot bonlava de tuberculoza..m am tratat...si acum de cv timp am inceput din nou sa sblabesc..as vrea sa stiu de ce boala revine mereu?si de ce nu am si eu noroc in viatza?toate imi ies numa pe dos..astept raspuns multumesc

Scris de elena oprescu pe 23.03.2011 la 15:47

Buna ziua Domnule Viorel Pop,am un baiat de 17 ani,nascut pe 15 iunie 1993, la 1(noaptea)...ce puteti sa-mi spuneti de menirea lui... suntem o familie un pic...sa zic... speciala... Cu respect,raman in speranta unui raspuns...!

Scris de mihaela caroline pe 23.03.2011 la 13:58

Ii multumesc lui Dumnezeu ca existati pentru cei care au nevoie de capacitatile dumneavoastra.Eu sunt din Pitesti si de curand am descoperit-o pe dna Maria Ciobanu.Sunt foarte incantata si fericita de ceea ce face.Astazi cineva ,mi-a zdruncinat oarecum increderea in cele ce se intampla la cabinetul dumneaei.Nu mai stiu ce sa cred.Vreau parerea dumneavoastra.Am incercat sa-mi intreb subconstientul dar mi-e teama ca nu sunt obiectiva.Va multumesc.

Scris de hansa pe 22.03.2011 la 13:00

Buna ziua, ma numesc cornelia, am 34 ani, nascuta la 01.05.1976, ora 11.15 (relatarile mamei), iar de la 26 ani am dezvoltat un diabet insulinodependent, in prezent cu 4 insuline pe zi. va rog sa imi spuneti care ar putea fi cauza acestei afectiuni (poate fi un blocaj energetic pe undeva), care este menirea mea pe aceasta lume si care va fi viitorul meu. cu multumiri si profitand de acest moment dati-mi voie sa va urez multa sanatate si numai ganduri de bine. Astept cu nerabdare raspunsul dvs

Scris de Camelia pe 19.03.2011 la 17:22

Buna ziua, ma numesc Camelia si as dori numarul de tel de la cabinet si adresa de mail cu multumiri

Scris de www.VideochatJobs7. pe 18.03.2011 la 16:28

Castiga banii frumosi din videochat de acasa, www.VideochatJobs7.net -- pentru limba romana click "Select language" in coltul din dreapta sus a site-ului sau adauga id-ul de mess: videochatjob88 pentru detalii!!!

Scris de laura pe 18.03.2011 la 15:29

Ma numesc Laura si vreau sa spun ca mi-a placut f.mult articolul si cred ca domnul Pop este tare bucuros ca isi poate ajuta semenii dar si un pic necajit cand se uita in jurul sau si vede cat ne-am inrait de tare.Sa-i dea Dumnezeu cat mai multa sanatate sa-i poata ajuta in continuare pe semenii nostri. cu multa stima

Scris de VIORICA DASCALU pe 17.03.2011 la 15:06

fiul meu este nascut in data de 8 decembrie 1984 ora 19,30 imi puteti spune la ce se poate astepta in viitor? este intr-o situatie financiara foarte dificila si a fost depistat la RMN cu iernie de disc pe coloana cervicala.

Scris de IULIANA pe 16.03.2011 la 22:23

EU AM FOST LA DOMNUL VIOREL POP DE 3 ORI SI TOT CE MI -A SPUS A FOST ADEVARAT M-AM DUS PENTRU COPILUL MEU CARE ERA FOARTE BOLNAV DIAGNOSTICAT CU METASTAZE EL M-I LA VINDECAT DIN 3 SEDINTEDAR SA STIE TOATA LUMEA CA NU POT ZICE CA MI-A LUAT BANI CINE VREA SA-L CONTACTEZE LA NR DE TELEFON RASPUNDE CHIAR EL PERSONAL EU SUNT DIN ORADEA DAR DUMNEZEU SA-I DEA SANATATE LUI SI FAMILIEI SALE PENTRU AJUTORUL DAT CINE VREA NR DE TELEFON 0744182177 0720-135-946

Scris de soare steliana pe 16.03.2011 la 16:15

fiul meu este nascut in data de 2 septembrie 1980 ora 5,15 imi puteti spune la ce se poate astepta in viitor? este intr-o situatie financiara foarte dificila , cu datorii

Scris de Ana Ciobanu pe 14.03.2011 la 15:40

Buna ziua domnule Viorel, va rog mult sa-mi spuneti despre viitorul meu, eu sunt nascuta la 04.11.1980 la ora 15.15 dupa cum mi-a spus mama. Vreau sa stiu cind voi face o familie pentru ca imi doresc foarte mult lucrul acesta, la mine in familie am vazut doar voie buna si intelegere asta vreau si eu. Deasemenea mama mea asteapta asta de la mine pentru ca stiu cit de greu ma crescut pe mine si pe sora mea (mai am o sora geamana, se numeste Vera). Va multumesc din suflet... O zi buna!

Scris de IONITA MIHAELA pe 13.03.2011 la 11:52

Buna ziua,ma numesc Mihaela si sunt nascuta in data de 23.04.1977,ora 21.00,Bucuresti.Asi dori sa stiu daca voi avea o familie cu cineva care sa ma iubeasca si cand.Deasemenea vreau sa stiu daca voi avea copii si cati,daca se poate.Va multumesc anticipat!

Scris de serena pe 12.03.2011 la 12:04

Eu traiesc cu fam. in Israel de 23 de ani.As dori sa stiu daca si cind va fi razboi aici si care este sau va fi situatia in tara.

Scris de agafiteicornelia pe 09.03.2011 la 00:45

D-l Viorel pop,as dori de ce ma despart de sotul meu,pe cind eu il iubesc din tot sufletul meu,ce pot sa fac eu si cu ce pot sa-l ajut,va rog mult si ajutati-ma ,cornelia ora 12 13.03.1973,sat badeuti,jud suceava,sotu ora 17 nascut 14.04.1963 radautijud sv,casatori 20.02.1992 ora 13,cununia religioasa 22.02.1992 ora13 sv si avem 3 copiii

Scris de deo pe 08.03.2011 la 21:49

D-le Viorel Pop,ma nunesc Daniela-Elena din Deva,as dori daca doriti,sa-mi spuneti si mie, care este misiunea mea aici si acum? sunt nasc. in Orastie-Hunedoara 16.05.1969. Va multumesc mult, iar bunul D-zeu, sa va dea sanatate multa,o viata lunga si mult,mult bine.Deo.

Scris de NINCOVICI MARIANA pe 07.03.2011 la 16:52

ma numesc Nincovici Mariana si doresc sa imi spune-ti si mie daca ma pot trata de psoriazis.Doresc e-mail dlui Viorel Pop si adresa ude il pot gasi.

Scris de pricop maria pe 05.03.2011 la 14:59

Nu cred în așa ceva .Poate că nu ma convis nimeni,s-au nu am avut ocazia.Cel mai mult cred în horoscop,deoarece mi-sa adeverit de multe ori.

Scris de paidollas pe 05.03.2011 la 01:26

va salut! as dori sa va pot intilni pe data de 10-03-2011 ( de ziuz mea) in timisoara.va rog spuneti-mi cum sa fac sa ma programez. multumesc frumos! Doamne ajuta!

Scris de Paraschiva pe 04.03.2011 la 16:48

Buna ziua.Manumesc Paraschiva sunt diagnosticat cu boala de sporiazis asa de mult as-i dori sa ma vindec! astept raspunsul dv.multumesc cu mult respec!

Scris de curelea iuliana pe 04.03.2011 la 14:41

care e misiunea mea pe pamant

Scris de daniela-elena pe 04.03.2011 la 12:30

Dl.Viorel Pop,sunt Daniela-Elena,as dori sa-mi spuneti daca doriti care este misiunea mea aici pe pamant,sunt nascuta:in Orastie/Hunedoara.data16.05.19 69.Va multumesc anticipat iar bunul Dzeu, sa va dea multa sanatate o viata lunga si mult,mult bine.Deo.

Scris de blanaru maria pe 04.03.2011 la 11:24

dl. POP v-as ruga o programare laDVS. ptr. zona TIMISOARA, sun permanent dar nu se raspunde , ptr. caltati clarvazatoare,clarauditie .MULTUMESC

Scris de maria iordache pe 04.03.2011 la 10:54

pt d-l viorel pop ma numesc maria sunt nascuta in 1956 25 04 in rm sarat jud buzau as vrea sa stiu de ce am venit eu pe pamint ce mi rezerva viitorul?

Scris de Aura pe 03.03.2011 la 09:44

Sunt nascuta in 20.11.1968.intrebarea mea la domnul Pop Viorel este daca voi reusi sa am un copil,mentionez ca am facut foatrte multe tratamente fara nici un rezultat.Va multumesc si astept raspuns

Scris de toma elena pe 03.03.2011 la 00:12

ma numesc elena am 43de ani si doresc sa i-mi spuneti ce simtiti dumneavoastra.

Scris de maria pe 02.03.2011 la 15:58

sunt mama unui baietel autist in varsta de 11 ani si vreau sa stiu daca puteti face ceva pentru el .este nascut pe data de 3.12.1999.va multumescm

Scris de serban virginica pe 02.03.2011 la 14:35

as vrea sa stiu daca imi gasesc un loc de munca

Scris de tuca floricica pe 01.03.2011 la 19:55

am o problema de sanatate, as dori sa stiu daca am vre'un blocaj energetic si cum as putea sa-l depasesc

Scris de Elena pe 26.02.2011 la 22:51

Buna ziua, sunt Elena nascuta in data de 13.03.1969 ora 6.45 Bicaz (Neamt) as dori sa stiu destinul meu din aprilie 2009 de cand am divortat am trecut prin foarte multe incercari, cand se v-a termina totul si cum? Cariera?

Scris de maria pe 22.02.2011 la 20:00

buna ziua pt domnul Viorel Pop as dori sa stiu daca o sa am vreodata copii am pierdut mai multe sarcini am 40 de ani Va rog din suflet sa mi raspundeti MULTUMESC

Scris de aurora pe 22.02.2011 la 19:57

incredibil, de ce scieti toate intrebarile astea, oricum nu va raspunde nimeni!

Scris de Marina pe 22.02.2011 la 11:10

Se poate sa-mi spuneti daca imi voi gasi jumatatea cu care sa traiesc fericita si implinita pana la sfarsitul vietii alaturi de coilul meu si daca voi reusi sa-mi fac o casa. Daca da cam in cat timp se va intampla? Multumesc

Scris de lorena pe 21.02.2011 la 14:47

trist dar adevarat, mai sunt si oamnei care cred in lucruri ca acesta..copiii vor intra la liceu daca vor pune mana pe carte, cei singuri isi vor gasi pe cineva cand va veni vremea caci este un timp si o vreme pt toata lumea.daca nu-si pierd credinta in dumnezeu oamenii vor primi ce isi doresc sau cat le este dat..acesta este singurul adevar nu cititul in stele sau alte lucruri de genul.traiti-va viata fara sa stiti ce se va intampla caci asta e rostul vietii.

Scris de pentru erssilia 28 pe 19.02.2011 la 10:31

scrie mi un mesaj la nr de telefon 00393203447917 si ti spun eu ce sa faci

Scris de giovani pe 18.02.2011 la 16:41

as avea o rugaminte as vrea sa aflu adresa sau nr de tel a d-nului VIOREL POP pt contact.va multumesc anticipat.

Scris de alexandra elena pe 18.02.2011 la 16:28

D-ne ajuta!am mari prob cu fetita mea sara in varsta de 3 ani si 7luni, care nu aude si vb fff greu.inca de la varsta de 2ani merg regulat cu ea la div dr din br si din tara, buc,is ct...care nu mi-au pus un diag.-totul e ok, ureche e ok, nu stim ce are-in sept2010 am operat-o de polipi iar in data de 31.01.2011 am ajuns la panduri,a fost operata la ambele urechi(otite vechi..i-au transfor lichidul din camera timpanala intr-o gelatina)acum tb protezata ca am ramas cu o hipoacuzie de perceptie.

Scris de oprescu elena pe 17.02.2011 la 13:29

Va doresc din tot sufletul sa fiti sanatos langa cei dragi dv. sa fiti alaturi de semanul dv. aveti aceasta tema... examen in fata lui Dumnezeu care trebuie sa-l luati...DOAMNE AJUTA! am si eu un baiat de 17 ani...florin-adi-lorin...nascu t la 15.iunie 1993,la 1 (noaptea)...echilibrul vitii mele este el si sotul care formeaza acel TOT...

Scris de zamfirescu cornelia pe 17.02.2011 la 10:06

as dori sa stiu daca fata mea raluca v-a intra la examen la liceu

Horoscop

21 Aprile - 20 Mai
Berbec Taur Gemeni Rac Leu Fecioara Balanta Scorpion Sagetator Capricorn Varsator Pesti
Astăzi este o zi potrivită să stai de vorbă cu cei dragi, mai ales cu copiii, fiind dispus să le oferi atenţie şi să le...
Toate zodiile

Sondaj

Ce metoda folosesti pentru a-ti pastra inima sanatoasa?

Calculator de greutate ideala

cm
kg